Obraz

SEO/2020 Specjalista SEO

Miejsce pracy: Lublin

Region: lubelskie

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie strategii pozycjonowania stron internetowych,
  • przygotowywanie wytycznych i specyfikacji dot. Optymalizacji treści,
  • planowanie działań pozycjonerskich w dziedzinie content marketingu,
  • współpraca przy rozbudowie narzędzi i aplikacji wspomagających pracę,
  • analiza i raportowanie efektów prowadzonych działań i kampanii SEO
  • aktywny udział w projektach prowadzonych w Dziale Produktu.
  • analiza działań konkurencji

Wymagania:

  • znajomość narzedzi Google Analytics ,Google Search Console, Google Data Studio, Senuto / Semstorm, Ahrefs
  • podstawową znajomość HTML, PHP i CSS,
  • wiedza w zakresie link buildingu
  • znajomość pozycjonowania on-page, off-page i technical SEO
  • znajomość aktualnie obowiązujących trendów w Google,
  • min 2 letnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty SEO
  • zainteresowanie nowymi trendami w branży SEO oraz e-commerce
  • logiczne myślenie, kreatywność, komunikatywności, odpowiedzialność

Pracując u nas możesz liczyć na:

  • umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • pakiet socjalny – kartę medyczną i dogodne warunki ubezpieczenia grupowego
  • szkolenia zgodne z zajmowanym stanowiskiem
  • imprezy integracyjne
  • pracę w niekorporacyjnej, przyjaznej atmosferze w sympatycznym zespole:)

W CV prosimy o zamieszczenie zapisu:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Nocowanie.pl Sp. z o.o. z siedzibą znajdującą się na ul. Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin NIP: PL 7123194407 REGON: 060600118.

Jeśli chcesz uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie:

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez podmioty ze spółki Nocowanie.pl Sp. z o.o. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach."

Co czeka na Ciebie, gdy do nas dołączysz?

Atrakcyjne wynagrodzenie

Dofinansowanie do obiadów

Karty MultiSport

Pakiet medyczny

Ubezpieczenie grupowe

Owocowe poniedziałki

Chill Room

Pyszna kawa z ekspresu

Imprezy integracyjne

Szkolenia